Yozgat Bozok Üniversitesi

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

KOORDİNATÖRLÜĞÜN / KOMİSYONUN ADI

 

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

  • MEZUNİYET ve NOT TETKİK KOMİSYONU

Başkan

Dr. Öğr. Ü. Cemil ALTIN

Üye

Arş. Gör. Nazım ELMALI

Üye

Öğr. Gör. Dr. Osman Safa ÇİFÇİ

  • YAZ OKULU KOMİSYONU 

Başkan

Dr. Öğr. Ü. Hakan KİŞİOĞLU 

Üye 

Arş. Gör. Nazım ELMALI 

Üye

Öğr. Gör. Dr. Osman Safa ÇİFÇİ

  • BOLOGNA KOORDİNATÖRLÜĞÜ
  •  MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMI KOORDİNATÖRLÜĞÜ
  • FARABİ DEĞİŞİM PROGRAMI KOORDİNATÖRLÜĞÜ
  • ERASMUS DEĞİŞİM PROGRAMI KOORDİNATÖRLÜĞÜ   

Koordinatör

Dr. Öğr. Ü. Emrah ÇETİN

Koordinatör Yrd.

Dr. Öğr. Ü. Mustafa YAZ

Üye

Arş. Gör. Nazım ELMALI

 

 

  • FAKÜLTE BURS KOMİSYONU

Üye

Arş. Gör. Halil İbrahim COŞAR

 

 

  • STAJ KOMİSYONU

Başkan

Dr. Öğr. Ü. Mahmut YILDIRIM

Üye 

Arş. Gör. Emre CEBECİ

Üye

Öğr. Gör. Dr. Osman Safa ÇİFÇİ

  • MUAFİYET ve  İNTİBAK KOMİSYONU-ÇİFT ANADAL /YAN DAL KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Başkan

Dr. Öğr. Ü. Cemil ALTIN

Üye 

Arş. Gör. M. Emin ŞAHİN

Üye

Arş. Gör. Nazım ELMALI

  • KÜLTÜR ve  SANAT KOMİSYONU

 

Başkanı

Doç. Dr. Zabit MUSAYEV

Üye

Arş. Gör. M. Emin ŞAHİN

  • EĞİTİM-ÖĞRETİM KOMİSYON

YLS ve Lisans için;
-Haftalık Ders Programı

  •  

-Kurul Toplantı Tutanakları

Başkanı

Dr. Öğr. Ü. Emrah ÇETİN

Üye

Arş. Gör.Emre CEBECİ

Üye

Arş. Gör. M. Emin ŞAHİN

Üye

Arş. Gör. Halil İbrahim COŞAR

  • WEB Sayfaları Komisyonu

Başkan

Dr. Öğr. Ü. Mustafa YAZ

Üye

Arş. Gör. Halil İbrahim COŞAR

  • Bölüm UZEM Temsilcisi
  Arş. Gör.Emre CEBECİ
  • BİRİM KALİTE KOMİSYONU

 

Başkan

Dr. Öğr. Ü. Hakan KİŞİOĞLU 

Üye

Arş. Gör.M. Emin ŞAHİN

Bölüm Öğr. Tem.

Cansel Ceren ARSLAN

Öğrenci 1. Sınıf

Yağmur SUSMAZ

Öğrenci 2. Sınıf

Büşra Nisa DİNÇ

Öğrenci 3. Sınıf

Mustafa ÇOLAK

Öğrenci 4. Sınıf

Enes Behlül YILMAZ

Öğrenci 5. Sınıf ve Üst

İsmail AKMAN

  • BÖLÜM AKREDİTASYON KURULU
Başkan  Dr. Öğr. Ü. Hakan KİŞİOĞLU 
Üye Arş. Gör. Nazım ELMALI
Üye Arş. Gör. Halil İbrahim COŞAR
 

 

 

Akademik Danışmanlıklar

             I.Öğretim

             II. Öğretim

1. Sınıf

Arş. Gör. M. Emin ŞAHİN

 

2. Sınıf

Arş. Gör. M. Emin ŞAHİN

 

3. Sınıf

Arş. Gör. H. İbrahim COŞAR

Arş. Gör. H. İbrahim COŞAR

4. Sınıf

Arş. Gör. Nazım ELMALI

Arş. Gör. Emre CEBECİ