BOZOK ÜNİVERSİTESİ

MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ

FAKÜLTEMİZ 2014-2015 AKADEMİK YILI MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI

Yer: Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi

Fakültemizin 2014-2015 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni büyük bir çoşkuyla yapıldı.

m15

Bu yıl ilk kez Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen mezuniyet töreni öğretim elemanları, öğrenci yakınları ve öğrencilerin katlımıyla büyük bir coşku ile gerçekleşti. 

m13

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, üniversitemiz öğrencileri Gökhan Kozludere ve Murat Gezici'nin müzik ziyafetiyle devam etti.

m16

Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Hasan Yumak hocamızın konuşması ardından fakülte ve bölümlerinde dereceye giren öğrencilerin ödül ve belgeleri takdim edildi.

Fakülte birincisi, bu yıl aynı zamanda ilk mezunlarını veren Biyosistem Mühendisliği bölümünden Mehmet Kavas; fakülte ikincisi İnşaat Mühendisliği bölümünden Mahmut Apaydın; fakülte üçüncüsü ise Jeoloji Mühendisliği bölümünden Seyfettin Samıkıran ödül ve belgelerini dekanımız Prof. Dr. Hasan Yumak'ın elinden aldılar.

m8

Bölümlerinde dereceye giren ve diğer mezun öğrencilerin ödüllendirilmesinden sonra öğrenciler sahnede kep fırlatarak mezuniyetlerini coşkuyla kutladı. 

m8

m14

m8

m8

m8

m8

m8

Tören, fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Hasan Yumak'ın, fakültemiz Dekan Yardımcılarından Yrd. Doç. Dr. M. Cumhur Eroğlu'nun başkanlığında düzenlenen programda emeği geçen diğer mezuniyet komisyonu üyeleri olan Arş. Gör. Kezban Konuç, Öğr. Gör. Halil Atalay, Öğr. Gör. İlker Atmaca, Arş. Gör. Cenk Cuma Çadır, Arş. Gör. Okan Anadut, Arş. Gör. Adil Koray Yıldız ve Arş. Gör. H. Zahit Demirağ'a teşekkürlerinin ardından pasta kesimiyle sona erdi.  

m8

m8