YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

KOMİSYONLAR

MEZUNİYET ve NOT TETKİK KOMİSYONU Başkan Dr. Öğr. Üyesi Polat ÖZYİĞİT
Üye Arş. Gör. Hayrettin KARACA
  Üye Arş. Gör. Ferhat ŞAHİNKAYA
  Üye Arş. Gör. Hüseyin Okan ANADUT
  Üye Arş. Gör. Cenk Cuma ÇADIR
     
YAZ OKULU KOMİSYONU Başkan Dr. Öğr. Üyesi Yuşa ŞAHİN
  Üye  Arş. Gör. Cenk Cuma ÇADIR
  Üye Arş. Gör. Ferhat ŞAHİNKAYA
  Üye Arş. Gör. Hüseyin Okan ANADUT
  Üye Arş. Gör. Hayrettin KARACA
     
BOLOGNA KOORDİNATÖRLÜĞÜ Koordinatör Dr. Öğr. Üyesi Murat AY
  Koordinatör Yrd. Arş. Gör. Cenk Cuma ÇADIR
  Koordinatör Yrd. Arş. Gör. Ferhat ŞAHİNKAYA
  Koordinatör Yrd. Arş. Gör. Hayrettin KARACA
     
FAKÜLTE BURS KOMİSYONU Üye Dr. Öğr. Üyesi Polat ÖZYİĞİT
     
KALİTE KOMİSYONU Üye Dr. Öğr. Üyesi Murat ŞAHİN
    Dr. Öğr. Üyesi Mehmet KAYA
    Arş. Gör. Hüseyin Okan ANADUT
     
STAJ KOMİSYONU Başkan Dr. Öğr. Üyesi Murat AY
  Üye  Arş. Gör. Cenk Cuma ÇADIR
  Üye  Arş. Gör. Ferhat ŞAHİNKAYA
  Üye  Arş. Gör. Hüseyin Okan ANADUT
  Üye  Arş. Gör. Hayrettin KARACA
     
MUAFİYET ve  İNTİBAK KOMİSYONU Başkan Öğr. Gör.  Mehmet BAYAZİT
Üye  Arş. Gör. Hayrettin KARACA
  Üye Arş. Gör. Cenk Cuma ÇADIR
     
MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMI KOORDİNATÖRLÜĞÜ Koordinatör Dr. Öğr. Üyesi Handan ADIBELLİ
Koordinatör Yrd. Arş. Gör. Hayrettin KARACA
     
FARABİ DEĞİŞİM PROGRAMI KOORDİNATÖRLÜĞÜ Koordinatör Dr. Öğr. Üyesi Handan ADIBELLİ
Koordinatör Yrd. Arş. Gör. Hayrettin KARACA
     
ERASMUS DEĞİŞİM PROGRAMI KOORDİNATÖRLÜĞÜ Koordinatör Dr. Öğr. Üyesi Murat ŞAHİN
Koordinatör Yrd. Arş. Gör. Hüseyin Okan ANADUT
     
KÜLTÜR ve  SANAT KOMİSYONU Komisyon Başkanı  
  Üye Arş. Gör. Cenk Cuma ÇADIR
  Üye Arş. Gör. Hayrettin KARACA
     
EĞİTİM-ÖĞRETİM KOMİSYONU Komisyon Başkanı Prof. Dr. Yüksel TAŞDEMİR
  Üye Arş. Gör. Ferhat ŞAHİNKAYA
  Üye Arş. Gör. Hüseyin Okan ANADUT
     
ÇİFT ANADAL /YAN DAL KOORDİNATÖRLÜĞÜ Koordinatör Arş. Gör. Cenk Cuma ÇADIR

 

Bölüm Web Sorumluları

Dr. Öğr. Üyesi Murat AY

Arş. Gör. Cenk Cuma ÇADIR

 

Sınıf Kayıt Danışmanları

1.Sınıf : Dr. Öğretim Üyesi Murat ŞAHİN

2. Sınıf: Öğr. Gör. Mehmet BAYAZİT

3. Sınıf: Arş. Gör. Hayrettin KARACA

4. Sınıf Normal Öğretim: Arş. Gör. Cenk Cuma ÇADIR

4. Sınıf İkinci Öğretim: Arş. Gör. Hüseyin Okan ANADUT

 

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ